Denizli Bozkurt Belediyesi http://www.denizlibozkurt.bel.tr Denizli Bozkurt Belediyesi Sat, 20 Aug 2022 17:25:48 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7.9 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/wp-content/uploads/2019/09/cropped-LOGO-HAZIR-1-32x32.jpg Denizli Bozkurt Belediyesi http://www.denizlibozkurt.bel.tr 32 32 DENİZLİ ROTARY KULÜBÜ VE BOZKURT KADIN GİRİŞİM ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI http://www.denizlibozkurt.bel.tr/denizli-rotary-kulubu-ve-bozkurt-kadin-girisim-uretim-ve-isletme-kooperatifi-arasinda-protokol-imzalandi/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/denizli-rotary-kulubu-ve-bozkurt-kadin-girisim-uretim-ve-isletme-kooperatifi-arasinda-protokol-imzalandi/#respond Wed, 24 Nov 2021 07:11:09 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=5021 Denizli Rotary Kulübü ve S.S.Bozkurt Kadın Girişim Üretim ve İşletme Kooperatifi arasında kurulacak Toplum Birliği protokolünü imzaladık. Denizli Rotary Kulübü Başkanı Sidar Anıl Özalp, Kulüp Sekreteri Gülin Coşkun, Kulüp Saymanı Mustafa Özcan, Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Kısmetli’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, imzaladığımız bu protokol Kadın Kooperatifimize hayırlı olmasını diliyorum.

The post DENİZLİ ROTARY KULÜBÜ VE BOZKURT KADIN GİRİŞİM ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/denizli-rotary-kulubu-ve-bozkurt-kadin-girisim-uretim-ve-isletme-kooperatifi-arasinda-protokol-imzalandi/feed/ 0
19 EYLÜL ŞEHİTLER VE GAZİLER HAFTASI DOLAYISIYLA DÜZENLENEN PROGRAMA KATILDIK http://www.denizlibozkurt.bel.tr/19-eylul-sehitler-ve-gaziler-haftasi-dolayisiyla-duzenlenen-programa-katildik/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/19-eylul-sehitler-ve-gaziler-haftasi-dolayisiyla-duzenlenen-programa-katildik/#respond Wed, 24 Nov 2021 06:44:30 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=5015 19 Eylül Şehitler ve Gaziler Haftası dolayısıyla Bozkurt Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen yemek programına katıldık. Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Gaziler yaşayan anıtlardır” sözünden hareketle Gazilerimizi unutmamak ve yaşatmak asli vazifelerimizdendir.

The post 19 EYLÜL ŞEHİTLER VE GAZİLER HAFTASI DOLAYISIYLA DÜZENLENEN PROGRAMA KATILDIK appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/19-eylul-sehitler-ve-gaziler-haftasi-dolayisiyla-duzenlenen-programa-katildik/feed/ 0
İLAN http://www.denizlibozkurt.bel.tr/ilan/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/ilan/#respond Fri, 08 Oct 2021 06:28:06 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=5009 ilan

The post İLAN appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/ilan/feed/ 0
TUNÇ SOYER BOZKURT İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/4998-2/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/4998-2/#respond Fri, 10 Sep 2021 08:44:35 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=4998 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer’i ilçemizde misafir ettik. İzmir BB’nin İlçemize kazandıracakları Belediye Hizmet Binamızın yapılacağı arazide incelemelerde bulunduk. Esnaflarımızı ziyaret ettik ve Kadın Kooperatifimizin hazırladığı yerel lezzetlerimizi ikram ettik. Sevgili Başkanımızın Bozkurt için yaptığı birbirinden değerli destekleri asla unutmayacağız. Derman olmaya geldiniz, derman oldunuz.

The post TUNÇ SOYER BOZKURT İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/4998-2/feed/ 0
43 İZCİMİZİ GAZİANTEP ERİKÇE KAMP MERKEZ’İNE YOLCU ETTİK http://www.denizlibozkurt.bel.tr/43-izcimizi-gaziantep-erikce-kamp-merkezine-yolcu-ettik/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/43-izcimizi-gaziantep-erikce-kamp-merkezine-yolcu-ettik/#respond Fri, 10 Sep 2021 08:31:11 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=4993 Dün gece, 43 izcimizi ülkemizin en büyük kampı olan Gaziantep Erikçe Macera Kamp Merkezi’ne yolcu ettik. Parti İlçe Başkanımız Önder İdem, İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Çoban, meclis üyelerimiz, yönetimlerimiz, hep beraber uğurladık çocuklarımızı. Yolunuz açık olsun çocuklarım. Bu yılın tüm stresini ve kötü enerjisini atın üzerinizden ve sağ salim geri dönün.

The post 43 İZCİMİZİ GAZİANTEP ERİKÇE KAMP MERKEZ’İNE YOLCU ETTİK appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/43-izcimizi-gaziantep-erikce-kamp-merkezine-yolcu-ettik/feed/ 0
İLÇEMİZ İÇİN TARİHİ İMZALAR ATILDI http://www.denizlibozkurt.bel.tr/ilcemiz-icin-tarihi-imzalar-atildi/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/ilcemiz-icin-tarihi-imzalar-atildi/#respond Fri, 10 Sep 2021 08:29:11 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=4990 Bu fotoğraf ne biliyor musunuz? Bu fotoğraf Bozkurt için tarihi bir hizmetin, büyük bir dayanışmanın, vefanın ve derman belediyeciliğin fotoğrafı. İzmir Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize yapılacak Yeni Belediye Hizmet Binamızın ihalesini almaya hak kazanan AÇS İnşaat ile binamızın temelinin atılması yönünde bugün sözleşme imzaladık. Bozkurt’a hayırlı olsun. Mutluyuz. Gururluyuz. Teşekürler Tunç Soyer, Teşekkkürler İzmir…

The post İLÇEMİZ İÇİN TARİHİ İMZALAR ATILDI appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/ilcemiz-icin-tarihi-imzalar-atildi/feed/ 0
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAZKÖY MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞEN DİZİ SETİNE KATILDI http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-sazkoy-mahallesinde-gerceklesen-dizi-setine-katildi/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-sazkoy-mahallesinde-gerceklesen-dizi-setine-katildi/#respond Fri, 10 Sep 2021 08:26:53 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=4986 Yönetmen Jale incekolun Narperi’nin Bileziği adlı belgesel filminin çekimleri, Sazköy Mahallemizde başladı. Bozkurt’un nezaket ve misafirperverliğiyle film ekibini bağrına basan bütün hemşerilerime ve Jale Hanım nezdinde tüm ekibine böylesi güzel bir projeyi hayata geçirdikleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Filmin tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz…

The post BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAZKÖY MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞEN DİZİ SETİNE KATILDI appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-sazkoy-mahallesinde-gerceklesen-dizi-setine-katildi/feed/ 0
BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLÇEMİZE ATANAN YENİ KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-ilcemize-atanan-yeni-kaymakamimizi-ziyaret-etti/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-ilcemize-atanan-yeni-kaymakamimizi-ziyaret-etti/#respond Fri, 10 Sep 2021 08:24:54 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=4983 Bozkurt Kaymakamlığı görevine atanan ve bugün itibariyle göreve başlayan Kaymakamımız Sn. Tayyar Emre Mahmutoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyorum.

The post BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLÇEMİZE ATANAN YENİ KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİ appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-ilcemize-atanan-yeni-kaymakamimizi-ziyaret-etti/feed/ 0
BELEDİYE BAŞKANIMIZ BİRSEN ÇELİK EMARÇEB TOPLANTISINA KATILDI http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-birsen-celik-emarceb-toplantisina-katildi/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-birsen-celik-emarceb-toplantisina-katildi/#respond Fri, 10 Sep 2021 08:22:04 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=4977 İstanbul ‘da EMARÇEB (Ege Marmara Çevre Belediyeler Birliği) encümen üyeleri olarak ilk ziyaretimizi Avcılar Belediye Başkanı Sayın Turan Hançerli’ ye yaptık. Nezaketinize sonsuz teşekkürler.

The post BELEDİYE BAŞKANIMIZ BİRSEN ÇELİK EMARÇEB TOPLANTISINA KATILDI appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-birsen-celik-emarceb-toplantisina-katildi/feed/ 0
BELEDİYE BAŞKANIMIZ CEYHAN BELEDİYESİNDE http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-ceyhan-belediyesinde/ http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-ceyhan-belediyesinde/#respond Fri, 10 Sep 2021 08:19:14 +0000 http://www.denizlibozkurt.bel.tr/?p=4972 Gaziantep Çalıştayımızın dönüş yolunda Ceyhan Belediye Başkanımız Sayın Hülya Erdem’i ziyaret ettik. Samimiyeti ve misafirperverliği için çok teşekkür ederiz

The post BELEDİYE BAŞKANIMIZ CEYHAN BELEDİYESİNDE appeared first on Denizli Bozkurt Belediyesi.

]]>
http://www.denizlibozkurt.bel.tr/belediye-baskanimiz-ceyhan-belediyesinde/feed/ 0