Bozkurt Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Mutlu Kalpler Dükkanı” projesi ile ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz. Hayırseverlerin bağışlayacağı çok sayıda giysi ve eşyalar “Mutlu  Kalpler Dükkanı” Mağazasında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.
 “Mutlu Kalpler Dükkanı” ile hayırseverleri ve ihtiyaç sahiplerini aynı platformda buluşturacağız. Hayırseverlerden gelen bağışlarını “Mutlu Kalpler Dükkanı” mağazamıza ( Sebze pazarında bulunan Belediyemize ait yeni dükkanlar) yapabilirler,ihtiyaç sahipleri de giysi, eşya gibi ihtiyaçlarını bu dükkandan karşılayabilecek. Yardımların en doğru adreslere gidip yerini bulmasını sağlayan bu uygulama, Bozkurt halkının dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla büyüyüp güçlenecek. Dar gelirli vatandaşlarımızın yüzleri gülecek. Tabi bunu yaparken, toplumsal hassasiyetlere de dikkat edeceğiz. İhtiyacı olan herkesi bu hizmetimizden yararlanmaya, maddi gücü olan tüm yurttaşlarımızı da bağış yapmaya davet ediyorum. Bozkurt Halkının “Mutlu Kalpler Dükkanı” Mağazasına sahip çıkacağına yürekten inanıyorum”

Bu Mağazada Para Geçmiyor…
Tamamen ücretsiz olan “Mutlu Kalpler Dükkanı” mağazasında kıyafetlerin yanı sıra A’dan Z’ye kullanılabilecek eşyalarda bulunacak. Giyilebilecek ve kullanılabilecek eşyalarını bağışlamak isteyen hayırseverler, “Mutlu Kalpler Dükkanı” Mağazasına gelip burada bağışta bulunabilirler.Aynı şekilde ihtiyaç sahipleri de ‘’ Mutlu Kalpler Dükkanı’’ mağazamıza gelip ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmetten ücretsiz faydalanabilirler.